Casa No Segundo Andar Na Praia Da Cal Com Ar E Sacada
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Casa No Segundo Andar Na Praia Da Cal Com Ar E Sacada tilbyder en indkvartering inden for 20 minutter i bil fra Torres lufthavn.
Mens du bor i villaen, vil du være 2 km fra Ballooning Park og 2,1 km fra Lighthouse Hill. Torress centrum ligger 2 km fra feriehus. Sr. & Sra. Lucchese serverer italiensk køkken inden for 600 meter fra villaen. Praia Grande ligger ved siden af villaen.
Der tilbydes et fuldt udstyret køkken i denne indkvartering.
- Lokale seværdigheder
- Gruta1000 m
- Igreja Matriz Sao Domingos1,1 km
- Supermercado Nacional950 m
- Cal-stranden850 m
- Torre Sul1,3 km
- Torre do Meio1,2 km
- Italia Praia Shopping1,3 km
- Morro das Furnas1 km
- Lufthavne
- Torres lufthavn16 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Torres fra Casa No Segundo Andar Na Praia Da Cal Com Ar E Sacada?
Der er 5 km mellem Torres og Casa No Segundo Andar Na Praia Da Cal Com Ar E Sacada. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa No Segundo Andar Na Praia Da Cal Com Ar E Sacada?
Gennemsnitsprisen for en nat i Casa No Segundo Andar Na Praia Da Cal Com Ar E Sacada er 124$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Casa No Segundo Andar Na Praia Da Cal Com Ar E Sacada?
Casa No Segundo Andar Na Praia Da Cal Com Ar E Sacada accepterer betalingsmetoder som Visum og Mastercard.